Dyrektor Zarządzający Prywatnym Szpitalem
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188777

Główne obowiązki:Zarządzanie operacyjne:

  • Opracowanie i realizacja długoterminowej strategii powstania i rozwoju placówki medycznej.
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów mających na celu zwiększenie efektywności operacyjnej i poprawę wyników finansowych.
  • Monitorowanie i adaptacja do zmian rynkowych, technologicznych oraz regulacyjnych mających na celu poprawę konkurencyjności szpitala.
  • Wdrażanie nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej i zarządzania szpitalem.
  • Odpowiedzialność za całościowe zarządzanie szpitalem, w tym planowanie strategiczne, operacyjne, zarządzanie budżetem oraz efektywność finansową.
  • Koordynowanie działań różnych działów szpitala, takich jak administracja, medycyna, finanse, HR i IT.
  • Nadzór nad jakością usług medycznych oraz przestrzeganiem przepisów prawnych i standardów bezpieczeństwa pacjentów.
  • Zarządzanie zespołem:
  • Rekrutacja, rozwój i motywowanie kadry medycznej oraz administracyjnej.
  • Opracowanie i wdrożenie polityk oraz procedur zarządzania personelem.
  • Rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych oraz mediacja pomiędzy działami.
  • Zarządzanie finansami:
  • Odpowiedzialność za budżet szpitala, kontrolę kosztów i maksymalizację przychodów.
  • Analiza wyników finansowych i przygotowywanie raportów dla właściciela.
  • Wdrażanie działań mających na celu optymalizację kosztów operacyjnych oraz zwiększenie rentownośc
  • Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania, zdrowia publicznego lub medycyny.
    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sektorze ochrony zdrowia lub pokrewnym.
    • Znajomość przepisów prawa dotyczących ochrony zdrowia i funkcjonowania prywatnych placówek medycznych.
    • Doskonałe umiejętności przywódcze, negocjacyjne oraz interpersonalne.
    • Zdolność do pracy pod presją oraz podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku.
    • Orientacja na wyniki, innowacyjność oraz umiejętność myślenia strategicznego.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
    • Możliwość realizacji ambitnych projektów w dynamicznie rozwijającej się placówce medycznej.
    • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole.

    If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

    Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848