DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
17. 10. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY (K/M)

Obowiązki

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy
  • Ustalanie celów biznesowych oraz monitorowanie ich realizacji
  • Nadzorowanie codziennego funkcjonowania firmy
  • Optymalizacja procesów biznesowych i zarządzanie zasobami
  • Współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia efektywności
  • Monitorowanie budżetu i kontrola kosztów
  • Opracowywanie raportów finansowych i analiza wyników finansowych
  • Rekrutacja, szkolenie i rozwój pracowników
  • Nadzór nad działaniami HR i polityką personalną
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi
  • Reprezentowanie firmy na zewnętrznych spotkaniach i wydarzeniach branżowych
  • Nadzór nad strategią marketingową i sprzedażową
  • Zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawa
  • Nadzór nad politykami i procedurami wewnętrznymi
  • Monitorowanie zmian w regulacjach i ich wpływu na działalność firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia, administracja
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym – zarządzanie zespołem oraz prowadzenie projektów
  • Zdolność do podejmowania decyzji strategicznych i analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania budżetem i analizowania wyników finansowych
  • Swobodna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i negocjacji
  • Zdolność do motywowania zespołu

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Dyrektor Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Dyrektor finansowy Zielona Góra
  • Dyrektor szkoły Zielona Góra
  • Dyrektor artystyczny Zielona Góra
  • Dyrektor kreatywny Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699