Dyrektor Zarządzający
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
ZAKŁAD SIECI I ZASILANIA sp. z o.o.
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:
Opis stanowiska
  • Zarządzanie działalnością spółki,
  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego,
  • Zarządzanie kapitałem ludzkim,
  • Kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie planów krótko-, średnio- i długoterminowych firmy,
  • Orientacja na rozwój i nowe rynki.

Wymagania
  • Doświadczenie,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoki poziom samodzielności i wyjątkowo silna orientacja na wyniki,
  • Przedsiębiorczość oraz umiejętność planowania czasu pracy,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i kompleksowej analizy danych,
  • Konsekwencja w osiąganiu ustalonych celów.

Oferujemy
  • Niezależne, decyzyjne, prestiżowe stanowisko,
  • Pracę w spółce działającej od ponad 25 lat, o ugruntowanej pozycji na rynku, stawiającej na rozwój i otwartej na nowe możliwości,
  • Współtworzenie strategii rozwoju spółki,
  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,
  • Realny wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstwa,
  • Umowa o pracę lub B2B.

  • Praca Wrocław
  • Dyrektor Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Dyrektor szkoły Wrocław
  • Dyrektor artystyczny Wrocław
  • Dyrektor kreatywny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894