Dyrektor techniczny
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
IPK Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, nadzór nad realizacją zadań związanych z planowaniem, przygotowaniem i realizacją technicznych zadań inwestycyjnych firmy
  • rozwój i implementacja nowych linii produkcyjnych i transportowych w firmie
  • planowanie, koordynacja i nadzór procedur eksploatacji maszyn, nadzór nad prowadzeniem wszystkich przeglądów i napraw, przeprowadzanie prób technicznych nowych urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego oraz nadzorowanie wykonywanych przez nie prac
  • Współpraca z dostawcami w czasie uruchamiania i odbioru maszyn i urządzeń
  • Planowanie zakupu części zamiennych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy w dziale technicznym, albo w dziale utrzymania ruchu firmy z branży przetwórstwa produktów zbożowych
  • znajomość norm związanych z eksploatacją maszyn i urządzeń
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • znajomość programu Autocad
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w kierowaniu projektami inwestycyjnymi będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w stabilnej ale dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Odpowiedzialne i pełne wyzwań stanowisko
  • Samodzielność zakresie pełnionej funkcji
  • Ciekawe możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Dyrektor Gdańsk
  • Redaktor techniczny Gdańsk
  • Dyrektor artystyczny Gdańsk
  • Dyrektor kreatywny Gdańsk
  • Dyrektor handlowy Gdańsk
  • Dyrektor finansowy Gdańsk
  • Dyrektor szkoły Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648