Dyrektor Techniczny
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie managerskie w branży technicznej, bardzo dobrze znasz język angielski, potrafisz realizować kilka projektów równolegle i współpracować ze wszystkimi działami firmy, a do tego jesteś pełen zapału i energii do innowacji, optymalizacji i szukania nowych rozwiązań, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • doświadczenia w zarządzaniu co najmniej kilkuosobowym zespołem
  • praktycznej wiedzy z zakresu elektroniki i automatyki
  • praktycznej wiedzy z zarządzania projektami
  • znajomości procesów produkcji seryjnej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (codzienna komunikacja i negocjacje biznesowe)
  • dobrej organizacji pracy oraz zdolności analitycznych i komunikacyjnych
  • kreatywności, innowacyjności, zaangażowania
  • rozwiniętej świadomości biznesowej i orientacji na cel

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (5Why, 8D, FMEA, Ishikawa, Plan kontroli, Kaizen)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, harmonogramem i realizacją prac B+R zgodnie z przedmiotem projektu dofinansowanego z PARP
  • znajomość programowania mikrokontrolerów STM32

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • auto służbowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych
  • bardzo zgrany zespół

Zadania

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem inżynierów, w tym R&D oraz produkcji oprogramowania
  • odpowiedzialność za rozwój i walidację produktów oraz zarządzania dokumentacją produktową
  • ścisła współpraca z produkcją, działem jakości i serwisu, koordynacja działań logistyki zakupów oraz magazynowania
  • budowanie relacji i współpraca z kluczowymi podwykonawcami
  • implementacja rozwiązania na terenie całego kraju
  • zarządzanie realizacją prac rozwojowych i optymalizacyjnych
  • zarządzanie budżetem działu oraz kosztami produkcji
  • rozwój zespołu o niezbędne kompetencje gwarantujące prawidłową realizację prac realizacyjnych i rozwojowych
  • raportowanie i bieżąca współpraca z Zarządem Spółki

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687