Dyrektor Techniczny
  • Barczewo
Barczewo, Barczewo, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Niczuk
4. 9. 2024

Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

⭐Więcej na niczuk.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-       nadzór nad organizacją procesu produkcji i procesów około produkcyjnych poprzez ścisłą współpracę z kierownikami poszczególnych działów (produkcyjny, technologiczny, konstrukcyjny, B+R)

-       opracowanie i kontrola harmonogramów związanych z realizowanymi działaniami podległych obszarów

-       współorganizowanie, optymalizacja procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów

-       organizacja, wsparcie oraz bieżąca kontrola i planowanie zasobów dla prowadzonych projektów firmy

-       odpowiedzialność za terminową realizację zadań

-       odpowiedzialność za jakość i wydajność pracy na podległym obszarze

-       nadzór nad dokumentacją techniczną

-       aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących zagadnień produkcyjnych

-       nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

-       nadzór nad zapisami i raportowanie zgodnie z ustalonymi zasadami i monitorowanie wskaźników

-       bliska współpraca z pozostałymi działami w firmie: sprzedaż, zakupy, logistyka

-       wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi organizacji i zarządzania

bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych

OCZEKIWANIA

-       wykształcenie wyższe techniczne

-       szeroka wiedza  w zakresie procesów wytwarzania (od projektowania wyrobów do wprowadzania na rynek - preferowana branża budowlana)

-       doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, w tym na stanowisku kierowniczym - minimum 3 lata

-       znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym

-       wysoko rozwinięte umiejętności planistyczne, umiejętności prowadzenia projektów

-       znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji oraz umiejętność ich wdrażania

-       umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym

-       umiejętność samodzielnego podejmowania odpowiedzialnych decyzji

-       umiejętność analitycznego myślenia

-       umiejętność zarządzania budżetem

-       dyspozycyjność

-       orientacja na zadania

-       znajomość systemu ERP

OFERUJEMY

-       stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

-       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-       transparentne warunki wynagrodzenia

-       zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

-       możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

-       atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne, wczasy pod gruszą

-       dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

-       transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

Proces rekrutacji:

  • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

  • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

  • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

  • WITAMY W ZESPOLE THALE! Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.

  • Praca Barczewo
  • Barczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544