Dyrektor szkoły dla dorosłych
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Pascal
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
*Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki.
*Zatrudnianie kadry pedagogicznej.
*Rozliczanie czasu pracy podległej kadry.
*Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania.
*Nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem placówki.
*Organizacja i nadzór nad egzaminami przy współpracy z OKE.
Nasze wymagania
*Wykształcenie wyższe.
*Samodzielność i dobra organizacji pracy.
*Dyspozycyjność /praca również w weekendy.
*Znajomość prawa oświatowego.
*Przygotowanie pedagogiczne.
*Stopień awansu zawodowego będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy
*Umowę o pracę (cały lub dla nauczyciela czynnego zawodowo pół etatu).
*Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
*Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop.
*Motywujące wynagrodzenie oraz szeroki system premiowania.
*Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor szkoły Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor finansowy Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor artystyczny Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor kreatywny Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179