Dyrektor Szkoły Cosinus
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Szkoła Policealna Cosinus
10. 8. 2024

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Dyrektor Szkoły
Twój zakres obowiązków:
organizacja pracy szkoły,
zatrudnianie kadry pedagogicznej,
wsparcie i kontrola pracy nauczycieli,
efektywne zarządzanie podległym zespołem,
nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki,
opracowywanie planów zajęć i harmonogramów egzaminów
kontakt z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki,
prowadzenie i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego.
Nasze wymagania:
uprawnienia pedagogiczne,
znajomość prawa oświatowego,
wyższe wykształcenie magisterskie,
dobra znajomość pakietu Office,
samodzielność i dobra organizacji pracy,
minimum pięcioletni staż pracy pedagogicznej w zawodzie nauczyciela.
To oferujemy:
pracę na pełny etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę. Umieść dodatkowo w CV następującą zgodę, abyśmy mogli zachować Twoje CV w naszej bazie: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundacja Cosinus Edukacja ZI danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Zielona Góra
  • Dyrektor szkoły Zielona Góra
  • Dyrektor Zielona Góra
  • Dyrektor artystyczny Zielona Góra
  • Dyrektor kreatywny Zielona Góra
  • Dyrektor handlowy Zielona Góra
  • Dyrektor finansowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721