Dyrektor Strefy - Radom Północ
  • Ciechanów
Ciechanów, Ciechanów, mazowieckie, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.
Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm
Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DYREKTOR STREFY - RADOM PÓŁNOC
Lokalizacja: Ciechanów
Twój zakres obowiązków: - Zarządzanie terminowym i jakościowym świadczeniem usług telekomunikacyjnych (utrzymanie sieci, instalacje, działania prewencyjne, drobne inwestycje na obszarze Strefy); - Reprezentowanie firmy we współpracy z klientami kluczowymi oraz na zewnątrz (np. urzędy) na obszarze Strefy; - Organizacja pracy podległych Rejonów i pracowników umożliwiająca osiągnięcie zakładanych celów operacyjnych (KPI) i finansowych; - Realizowanie wyznaczonych zadań zgodnie z celami dla Strefy; - Zarządzanie zespołem Kierowników i Serwisantów w liczbie około 80 pracowników (rekrutacja, rozwój, coaching); - Kontrola pracy placówek zlokalizowanych na terenie podległej Strefy.

Wymagania stanowiska
- Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu dużą grupą pracowników; - Doświadczenie w nadzorze nad działaniem grup serwisowych będzie dodatkowym atutem; - Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne albo pokrewne lub/i menadżerskie; - Charyzma, zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu do realizacji celów; - Inicjatywa, przedsiębiorczość, samodzielność; - Doskonałe umiejętności negocjacyjne; - Nastawienie na działanie skuteczne i konsekwentne; - Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w doświadczonym zespole w ramach międzynarodowej Grupy Solutions30 - Jasno określoną ścieżkę kariery - Cykliczną organizację konkursów dla dzieci naszych pracowników - Przyjazną atmosferę w pracy - Gwarancje terminowych wypłat wynagrodzeń - Pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych.

  • Praca Ciechanów
  • Ciechanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687