Dyrektor Sprzedaży Samochodów marki Premium
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
SalesHR
18. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie zespołem handlowców w kilku lokalizacjach
  • realizacja celów sprzedażowych
  • wdrażanie skutecznych strategii (sprzedaż + marketing)
  • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, prowadzenie specjalnych wydarzeń
  • reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • aktywny udział w planowaniu działań marketingowych

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (samochody klasy średniej wyższej i premium) min 3 lata, mile widziane osoby z takich firm jak Audi, Volkswagen, BMW, Skoda, Volvo, Porsche
  • udokumentowane sukcesy w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • kreatywność, samodzielność, odpowiednie podejście do zespołu sprzedażowego
  • znajomość procesu sprzedaży, działań marketingu, współpraca z centralą
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • pozytywna energia, proaktywność,bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

gotowość do przeprowadzenia się na południe Polski

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe do ustalenia, łącznie przy realizacji celów (podstawa + premie) można liczyć na ok 25 000 - 30 000 PLN / mies, preferowana umowa o pracę
  • samochód służbowy klasy premium + wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo duża rozpoznawalność marki, możliwość rozwoju zawodowego
  • duża samodzielność w tworzeniu i kreowaniu polityki sprzedażowej

  • Praca Katowice
  • Dyrektor Katowice
  • Menedżer marki Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Dyrektor artystyczny Katowice
  • Dyrektor kreatywny Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721