Dyrektor Sprzedaży - Magazyny Energii
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Lokalizacja: Warszawa

Typ pracy: z biura, mobilnie

Czas pracy:Pełny etat

Typ umowy: Umowa o pracę, kontrakt B2B

Poziom: Dyrektor, Menedżer

Twoje codzienne obowiązki:

  • Poszukiwanie nowych szans na współpracę z partnerami biznesowymi i nawiązywanie strategicznych kontaktów.
  • Budowanie trwałych relacji i poszukiwanie możliwości sprzedażowy na różnych rynkach.
  • Skupienie się na innowacyjnych podejściach do promocji produktów, identyfikacji kluczowych segmentów rynku i dostosowywaniu oferty do zmieniających się potrzeb klientów.
  • Przeprowadzanie głębokiej analizy rynku w celu zidentyfikowania trendów, preferencji klientów i obszarów potencjalnego wzrostu.
  • Monitorowanie działań konkurencji w celu lepszego zrozumienia dynamiki branży.
  • Tworzenie nowej linii biznesowej w strukturze organizacji, z naciskiem na budowę zespołu i pozyskanie klientów kluczowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą magazynów energii.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) umożliwiająca swobodną komunikację z dostawcami.
  • Umiejętność pozyskiwania zarówno zamówień wolumenowych, jak i zindywidualizowanych rozwiązań pod klienta
  • Proaktywności, zorganizowania, skrupulatności oraz umiejętności pracy w warunkach dynamicznego środowiska biznesowego.
  • Gotowości do pracy wyjazdów w teren.
  • Mile widziane:
    • Znajomość zagranicznych rynków i klientów.
    • Doświadczenie w branży OZE.

Nasz Klient oferuje:

  • Samochód służbowy i niezbędny sprzęt.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Karta sportowa.
  • Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacji.
  • Pracę w nowoczesnym i innowacyjnym środowisku, w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Swobodę biznesową przy tworzeniu sieci, z pełnym wsparciem od strony zarządu.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914