Dyrektor Sprzedaży Krajowej
  • Cedrowice-Parcela
łódzkie, Cedrowice-Parcela, łódzkie, Polska
Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja planów sprzedażowych w kraju, w poszczególnych kanałach sprzedaży: kanał DIY, tradycyjny, inwestycyjny
  • zarządzanie podległymi zespołami handlowymi
  • negocjowanie warunków handlowych z głównymi odbiorcami
  • kreatywne poszukiwanie nowych możliwości produktowych, nadzór nad sposobem ich eksponowania oraz wdrożenia na rynek
  • przygotowanie propozycji cen i polityki cenowej dla poszczególnych produktów i grup produktowych poprzez analizę rynku
  • monitoring rynku w zakresie produktów, cen oraz wszelkich działań konkurencji i klientów
  • nadzór nad ekspozycją produktów Grupy Tubądzin w rynku
  • profesjonalne reprezentowanie firmy oraz dbałość o jej wizerunek a także wizerunek zespołów podległych
  • monitoring należności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku min. 3 lata
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • systematyczność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • wysoka motywacja do pracy
  • znaczący poziom kultury osobistej
  • umiejętności organizacyjne
  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i kreatywnym zespole
  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon, tablet)
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • praca na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym i korzystania z pakietu medycznego
  • bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
  • zniżki pracownicze na produkty firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie skorelowane z osiąganymi wynikami

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584