Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Biznesu
  • Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25
mazowieckie, Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25, mazowieckie, Polska
Landtech Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Landtech to firma z branży telekomunikacyjnej, która aktywnie poszerza swój wachlarz usług stając się technologiczną siłą biznesu. Obecnie poszukujemy Dyrektora Handlowego, który doskonale rozumie specyfikę tej branży, potrafi inspirować zespół, myśli strategicznie oraz nawiązuje trwałe relacje biznesowe. Poszukujemy osoby, która wraz z Zarządem i współpracownikami będzie aktywnie kształtować i budować przyszłość Landtech.

Jeśli jesteś osobą pełną zaangażowania, z pasją do sprzedaży, budującą wartości przedsiębiorstwa oraz umiejętnościami w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi, ta rola może być odpowiednia dla Ciebie.
Zadania:

  • Prowadzenie działu handlowego i optymalizacja pracy
  • Opracowywanie i realizacja strategii sprzedaży
  • Planowanie budżetu, prognozowanie i raportowanie wyników
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym, w tym motywacja i rozwój
  • Rozwijanie relacji z klientami i partnerami
  • Zwiększanie sprzedaży usług firmy w Polsce i za granicą
  • Analiza rynku i wykrywanie nowych szans biznesowych
  • Skuteczne negocjacje handlowe

Wymagamy:

  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej/technologicznej
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Znajomość technik i narzędzi sprzedaży
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Znakomite zdolności komunikacyjne i analityczne
  • Zaangażowanie i inicjatywa
  • Wyższe wykształcenie
  • Możliwość częstych podróży służbowych
  • Biegłość w języku angielskim na poziomie B2 lub wyżej

Oferujemy Ci:

  • Pracę w branży telekomunikacyjno-technologicznej
  • Współpracę z zarządem i zespołem
  • Wpływ na rozwój firmy
  • Auto służbowe, laptop, telefon
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, kartę Multisport, kursy językowe
  • Możliwość pracy na B2B lub umowę o pracę

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678