Dyrektor Sprzedaży Foodservice PL
  • Zdunowo
mazowieckie, Zdunowo, mazowieckie, Polska
Green Factory Sp. z o. o.
24. 8. 2024

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding - jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością są ludzie.

Obowiązki

  • Opracowanie i realizacja strategii sprzedażowej na rynku Foodservice w zakresie maksymalizacji sprzedaży i udziału w rynku
  • Planowanie budżetu sprzedażowego i jego realizacja na rynku Foodservice
  • w poszczególnych kategoriach produktów w ujęciu wolumenowym, wartościowym i marżowym
  • Bieżąca weryfikacja i aktualizacja prognoz sprzedaży (do poziomu prognoz tygodniowych)
  • Analiza możliwości rozwoju sprzedaży w wybranym kanale, zarówno pod kątem nowych/istniejących klientów, jak i produktów
  • Nadzorowanie działań związanych z uczestnictwem w procesach przetargowych
  • Wsparcie, nadzór lub prowadzenie bezpośrednio procesów negocjacji sprzedażowych z kluczowymi klientami rynku Foodservice
  • Inicjowanie wewnętrznych procesów badania możliwości wdrożenia nowych produktów
  • Budowanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami oraz pozyskiwanie i utrzymanie nowych klientów rynku Food Service
  • Nadzorowanie zadań posprzedażowych związanych z obsługą klienta
  • Monitorowanie i analiza wskaźników w zakresie efektywności sprzedaży w rynku Foodservice w ujęciu produktowym i klienckim
  • Udział w projektach między działowych m.in. w zakresie rozwoju procesu sprzedaży, wprowadzania zmian do oferty produktowej, optymalizacji kosztów sprzedaży
  • Współpraca z Działem Marketingu i NPD w zakresie analizy potrzeb klientów i rozwoju oferty o nowe kategorie produktów
  • Rozwój i zarządzanie zespołem poprzez: planowanie zasobów, rozwój kompetencji, ocenę i bieżące wsparcie w realizacji zadań, komunikację celów i wyników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 15 lat doświadczenia w sprzedaży, w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży FMCG, w tym minimum 5 lat na senioralnym stanowisku kierowniczym/dyrektorskim, doświadczenie w pracy w kanale Foodservice/HoReCa
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Przywództwo, umiejętność pracy na targetach
  • Koncentracja na potrzeby klienta, umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność strategicznego myślenia - Umiejętność identyfikacji wyzwań strategicznych, operacyjnych i funkcjonalnych dla działu sprzedaży
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniającym się środowisku biznesowym
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość rynku HoReCa/Foodservice
  • Wiedza z zakresu technik i strategii sprzedaży
  • Podstawowa wiedza nt. produktów rynku rolnego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Duża samodzielność działania oraz realny wpływ na kształt powierzonych projektów oraz rozwój firmy
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • Jasne i przejrzyste zasady pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych (m. in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta Multisport)
  • Niezbędne narzędzia pracy – auto służbowe, telefon, laptop.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045