Dyrektor spedycji kolejowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HR Instytut
30. 5. 2024

Dla naszego klienta – Firmy Spedycyjnej z Warszawy - zatrudnimy:
Dyrektora Spedycji Kolejowej
Twój zakres obowiązków:
• Zarządzanie działalnością operacyjną Spółki
• Odpowiedzialność za realizację założonego budżetu
• Odpowiedzialność za rozliczenia finansowe w podległych jednostkach
• Nadzorowanie w podległych jednostkach wszystkich pracowników w zakresie obsługi krajowych i międzynarodowych zleceń/umów spedycyjnych
• Nawiązywanie nowych kontaktów spedycyjnych, zarówno po stronie odbiorców jaki i dostawców
Nasze wymagania:
• Wykształcenie- logistyka, ekonomia, marketing
• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Spedycji Kolejowej- min. 2 lata
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą w spedycji- min. 4 lata
• Doświadczenie w prowadzeniu dużych kontraktów w Polsce i za granicą
• Biegła znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski)
• Zdolności organizacyjne i przywódcze
Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa (18 000-20 000zł) + premia roczna
• Podstawowe narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)
• Dofinansowanie zajęć sportowych
• Ubezpieczenie grupowe
• Prywatna opieka medyczna
• Dofinansowanie szkoleń i kursów
• Elastyczny czas pracy
• Brak dress code’u
• Work life balance

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080