Dyrektor przedszkola/Nauczyciel przedszkolny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole "Tęczowe Przedszkole"
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie i nadzór nad placówką przedszkolną zgodnie z przepisami prawa;

  • Prowadzenie dokumentacji placówki;

  • Organizowanie pracy przedszkola i koordynowanie pracy personelu;

  • Dbanie o jakość nauczania i czuwanie nad realizacją podstawy programowej;

  • Uzupełnianie danych w SIO i ODPN oraz Vulcan,

  • Zarządzanie platformą INSO – wprowadzanie danych dzieci i kadry, sprawdzanie płatności, nadzór nad dziennikami zajęć, publikowanie ogłoszeń dla rodziców itp.,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami zewnętrznymi;

  • Dbanie o pozytywny wizerunek przedszkola i wysoką jakość opieki nad dziećmi;

  • Dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola;

  • Współpraca i budowanie pozytywnych relacji z rodzicami;

  • Współpraca z organem prowadzącym przedszkole;

  • Sprawowanie opieki dydaktyczno-wychowawczej nad dziećmi;

  • Organizacja oraz planowanie zajęć;

  • Przygotowywanie dokumentacji przebiegu nauczania;

  • Rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe – ukończone studnia magisterskie na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna lub pokrewnym;

  • Wykształcenie z zakresu zarządzania w oświacie – ukończone studia, w tym podyplomowe bądź odpowiedni kurs kwalifikacyjny;

  • Awans zawodowy na poziomie co najmniej nauczyciela mianowanego;

  • Co najmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy z dziećmi;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w sposób efektywny;

  • Znajomość aktualnych przepisów i standardów dotyczących edukacji przedszkolnej;

  • Umiejętności organizacji pracy i zarządzania zespołem;

  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji z różnymi grupami zainteresowanych;

  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi;

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm;

  • Mile widziane doświadczeniu w pracy w przedszkolu na stanowisku Dyrektora lub Zastępcy Dyrektora.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony;

  • Pracę w małym, energicznym i kreatywnym zespole;

  • Premie i podarunki świąteczne;

  • Wsparcie metodyczne i merytoryczne koordynatorów z Kreatywnej Edukacji;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym kursy, szkolenia;

  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów i pomysłów;

  • Otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem przedszkola;

  • Dużą samodzielność i autonomię działania;

  • Pracę z systemem do zarządzania pracą przedszkola INSO;

  • Potrzebne materiały i narzędzia do pracy;

  • Małe grupy przedszkolne - 10-16 osobowe;

  • Rodzinną, wesołą i luźną atmosferę;

  • Ubezpieczenie OC i NNW.

  • Ciepłe posiłki każdego dnia.

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji od 7600 brutto do negocjacji.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080