Dyrektor Przedszkola Mini College
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Fundacja Mini College
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Fundacja Mini College z siedzibą w Kielcach zatrudni:
Dyrektora przedszkola integracyjnego z odziałemi żłobkowym
Zakres obowiązków:
• zarządzanie placówką przedszkolną,
• realizowanie zadań statutowych,
• dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola,
• organizowanie pracy placówki,
• zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci i dorosłych,
• stwarzanie warunków do realizacji zaleceń wynikających z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego,
• zatrudnianie nowych pracowników
• sprawowanie nadzoru pedagogicznego,
• prowadzenie awansu zawodowego nauczycieli,
• współpraca z organem prowadzącym,
• prowadzenie dokumentacji zgodnie z przepisami,
• zarządzanie budżetem przedszkola i zapewnienie efektywnego wykorzystywania środków,
• organizowanie i przeprowadzanie rekrutacji dzieci do przedszkola,
• współpraca z rodzicami i instytucjami zewnętrznymi.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogicznym,
• kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego,
• znajomość prawa oświatowego,
• doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
• umiejętność zarzadzania zespołem,
• doświadczenie w pracy z dziećmi,
• kompetencje efektywnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
Wybranym kandydatom oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata,
• pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole,
• wsparcie w realizacji zadań,
• możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy na studiach podyplomowych.
Miejsce pracy: Kielce
CV prosimy wysłać na adres e-mail: @

  • Praca Kielce
  • Dyrektor Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Dyrektor finansowy Kielce
  • Dyrektor szkoły Kielce
  • Dyrektor artystyczny Kielce
  • Dyrektor kreatywny Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836