Dyrektor przedszkola
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Edu Kosmala Adamczuk Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu rekrutacji zespołu – terapeutów, nauczycieli oraz pozostałego personelu placówki.
  • Prowadzenie procesu rekrutacji dzieci.
  • Uzgadnianie z organem, który utworzył przedszkole zasad organizacji placówki z uwzględnieniem potrzeb dzieci korzystających z usług placówki.
  • Kierowanie, planowanie, organizowanie oraz kontrola działalności placówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Nadzorowanie pracy terapeutów, nauczycieli oraz pozostałego personelu placówki.
  • Kontrola prowadzonej dokumentacji dydaktyczno-wychowawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora.
  • Znajomość programu edukacji przedszkolnej.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Znajomość organizacji kształcenia specjalnego oraz WWR.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub wybraną formę zatrudnienia.
  • • Pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce, którą razem z nami będziesz mógł/mogła współtworzyć i rozwijać.
  • • Możliwość rozwoju osobistego.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544