DYREKTOR - Przedszkola Ala ma kota/House of Montessori
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole Ala ma kota
8. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Przedszkole ALA MA KOTA / HOUSE OF MONTESSORI poszukuje:
DYREKTORA
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
• Planowanie i realizacja pracy przedszkola;
• Rekrutacja dzieci;
• Rekrutacja nauczycieli i zarządzanie kadrą pedagogiczną;
• Sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad placówką;
• Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji związanej z pomocą psychologiczno-pedagogiczną;
• Wspomaganie nauczycieli w pracy z dziećmi, hospitacje, ewaluacje wewnętrzne;
• Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, wychowania i opieki, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów;
• Nadzór nad pracą personelu pedagogicznego i wspomagającego;
• Obsługa finansowo-administracyjna placówki.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, pedagogiczne;
• Doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową;
• Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela / znajomość pedagogiki Montessori / praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami, będzie dodatkowym atutem;
• Wysoki poziom kultury osobistej;
• Wysokie kompetencje interpersonalne;
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji;
• Doskonała organizacja pracy;
• Znajomość MS Office;
• Prawo jazdy kat. B (czynne);
• Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym;
• Duże możliwości rozwoju zawodowego;
• Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie;
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
• Szkolenia;
• Opiekę medyczną.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających:
• CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny
• oraz dołączenie poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Ala ma kota/Przedszkole Ala ma kota, ul. Dereniowa 2/9, 02-776 Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.).

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544