Dyrektor Produktu i Innowacji Rynkowych ( obróbka metali i automatyzacja ) - cała Polska
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kreowanie rozwoju portfolia produktów spółki w zakresie automatyki / robotyki / przecinarek / laserów
  • wynajdywanie oraz nawiązanie współprac bezpośrednio z producentami tych produktów na całym świecie (głównie Chiny)
  • udział w targach poświęconych automatyzacji / robotyce / obróbce metali i wynajdywanie przyszłościowych rozwiązań, dostawców
  • wprowadzanie produktów do portfolio spółki (również z modyfikacjami jako marki własne)
  • późniejsze zarządzanie kategorią tych produktów na rynku polskich oraz zagranicznym
  • wsparcie działu marketingu w zakresie przygotowania materiałów handlowych i marketingowych
  • prowadzenie szkoleń dla działu handlowego po wdrożeniu nowych produktów
  • monitorowanie późniejszej sprzedaży wprowadzonych produktów

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min 4 lata - najlepiej bezpośrednio u dystrybutora innowacyjnych rozwiązań w zakresie automatyki / robotyki / obróbki metali, związane z wprowadzaniem nowych produktów na rynek i adaptowaniem je pod poszczególne rynki.,
  • dużej kreatywności i śledzenia światowych nowinek / trendów w zakresie wyżej wymienionych produktów lub rozwiązań
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (kontakt z dostawcami etc.)
  • bardzo mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne
  • gotowości do podróży służbowych (głównie Azja), wizyty w fabrykach bezpośrednio u producentów, wizyty na kluczowych targach światowych celem nawiązania współprac z dostawcami
  • komunikatywności, samodzielności, chęci objęcia kluczowego stanowiska w firmie z bardzo dużą swobodą
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne oraz planowania strategicznego
  • gotowość do relokacji - centralno-zachodnia część Polski, z uwagi na strategiczną rolę tej osoby w firmie

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe: 20 000 - 22 000 PLN brutto na start, umowa o pracę
  • dodatkowe kwartalne premie liczone od zysku wygenerowanego przez wprowadzenie nowych produktów do portfolia firmy
  • mieszkanie służbowe zapewnione przez firmę
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy do wyboru, do użytku prywatnego
  • bardzo duże wsparcie firmy w zakresie marketingu oraz gotowej już sieci sprzedaży na kilku rynkach w Europie, do której można wprowadzić zaadaptowane produkty czy rozwiązania
  • pracę dla rozpoznawalnej firmy będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży
  • pakiet benefitów: karta multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, premie świąteczne, kursy językowe, dofinansowanie do studiów

  • Praca Kraków
  • Dyrektor Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Dyrektor finansowy Kraków
  • Dyrektor szkoły Kraków
  • Dyrektor artystyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914