Dyrektor Produkcji - rekrutacja online
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, łódzkie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej z siedzibą w Wieluniu, działającej w branży metalowej gdzie głównym procesem jest spawanie z uwagi na dalszy rozwój firmy, szukamy doświadczonego Managera produkcji

Dyrektor ProdukcjiMiejsce pracy: Wieluń

Osoba raportuje bezpośrednio do Zarządu, ma pod sobą kilku kierowników poszczególnych wydziałów i zarządza ponad dwustu osobowym zespołem (nadzoruje i odpowiada za całą produkcję w firmie)

Główne zadania:

  • Organizacja i nadzór nad pracą wydziałów produkcyjnych
  • Przygotowywanie i nadzór nad wykonaniem harmonogramów produkcji
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i inicjowanie działań podnoszących wydajność i efektywność
  • Współpraca z działem UR, kontakty z Zarządem

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie (min. 5 lat) na podobnym stanowisku managerskim w branży metalowej związanej z produkcją przemysłowych konstrukcji stalowych
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa stali głównie procesu spawania. Mile widziana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem i antykorozji
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i dowolnego  oprogramowania  ERP w zakresie zarządzania produkcją.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność działania, możliwość rozwoju, szkolenia zawodowe

  • Praca Wieluń
  • Pracownik produkcji Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509