Dyrektor produkcji
  • Września
Września, Września, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 5. 2024

Posiadasz doświadczenie na stanowisku dyrektora produkcji w zakładach produkujących bardzo zróżnicowane produkty na zamówienie? Zagadnienia związane ze spawalnictwem i obróbką skrawaniem nie są Ci obce? Lubisz mieć realny wpływ na produkcję i bliski kontakt z zespołem?

Czytaj dalej! Być może szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • co najmniej 3-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku (produkcja kontraktowa)
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • dobrej organizacji pracy własnej i innych osób
  • praktycznej znajomości narzędzi lean manufacturing, znajomości i umiejętności stosowania narzędzi rozwiązywania problemów
  • konsekwencji w działaniu
  • umiejętności budowania zespołu i zarządzania nim
  • skrupulatności
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)
  • umiejętności prowadzenia spotkań i egzekwowania wykonania zadań
  • inicjatywy w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premie za osiągane cele i wyniki
  • kartę sportową

Zadania

  • nadzór nad przygotowaniem i realizacją zleceń produkcyjnych w oparciu o założony plan
  • nadzór nad raportowaniem zamknięcia poszczególnych operacji w systemie ERP
    (kody kreskowe)
  • analiza raportowania czasu pracy pracowników na zleceniach i rozliczanie odchyleń
  • inicjowanie, opracowywanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie lean manufacturing i poprawy jakości produktów
  • zapewnienie ciągłości produkcji - organizowanie zasobów, dzienne planowanie (weryfikacja stanów
    magazynowych, komunikacja z Działem Zakupów, Inwestycji i Utrzymania Ruchu,
    przesunięcia osobowe pomiędzy stanowiskami wg potrzeb)
  • analiza efektywności zleceń poprzez wypełnianie (skanery) kart pracy
    pracowników
  • raportowanie efektywnego wykorzystania materiałów (kontrola współczynnika
    złomu); wydawanie materiałów bezpośrednich na zmianę i rozliczanie odpadu
  • bilansowanie obciążeń stanowisk produkcyjnych
  • raportowanie zaawansowania realizacji zleceń produkcyjnych (Excel / ERP)
  • nadzór nad gospodarką magazynową, w tym odpowiedzialność za zgodność stanów
    magazynowych materiałów z ewidencją w systemie ERP, bieżąca współpraca z działem Planowania i Zakupów
  • organizacja logistyki w zakresie wysyłek wyrobów do Klientów, transportu od/do
    kooperantów, transportu od dostawców
  • nadzór nad uprawnieniami / certyfikacjami podległych Pracowników
  • czuwanie nad bezpieczeństwem w zakładzie, w tym przestrzeganiem przez
    pracowników zasad i wymogów BHP i p.poż.

  • Praca Września
  • Pracownik produkcji Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851