Dyrektor Operacyjny - opakowania z tworzyw sztucznych - rekrutacja online
  • północno-wschodnia część woj. mazowieckiego
mazowieckie, północno-wschodnia część woj. mazowieckiego, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reprezentujemy firmę produkcyjną, która zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych. Obecnie organizacja jest w fazie dynamicznego rozwoju, w związku z tym poszukujemy osoby, która obejmie nowo tworzoną rolę Dyrektora Operacyjnego w zakładzie produkcyjnym.Dyrektor Operacyjny - opakowania z tworzyw sztucznychMiejsce pracy: północno-wschodnia część woj. mazowieckiego Zakres obowiązków:

  • opracowywanie strategii i polityki produkcyjnej organizacji
  • zarządzanie pracą obszaru produkcyjnego oraz obszaru technicznego przedsiębiorstwa, w celu realizacji planu produkcji w zakresie: kosztów, wymagań jakościowych, bezpieczeństwa
  • Nadzór nad procesami planowania produkcji i ich realizacji zgodnie z założeniami
  • kontrolowanie kosztów produkcji pod kątem wydajności oraz realizacji założonego budżetu produkcji
  • określanie systemu pracy i liczby pracowników produkcji w zależności od potrzeb w danych wydziałach
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem procedur, norm i zasad w obszarze produkcji oraz pełnienie nadzoru nad odpowiednim poziomem technicznym przygotowywanej w firmie dokumentacji technicznej
  • zarządzanie infrastrukturą techniczną i parkiem maszynowym
  • zapewnianie odpowiedniego stanu technicznego pomieszczeń produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń
  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi inwestycjami w dziale produkcyjnym
  • planowanie i nadzorowanie realizacji projektów inwestycyjnych oraz optymalizacyjnych w obszarze produkcji
  • uczestniczenie w opracowaniu budżetu organizacji w części dotyczącej budżetu produkcji
  • kierowanie pracą podległego personelu, w tym: motywowanie, szkolenie i nadzorowanie rozwoju podległych pracowników działu produkcji;
  • zapewnienie podległemu zespołowi bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska
  • organizacja i nadzór na inwentaryzacją roczną magazynów
  • nadzór nad badaniami nowo wprowadzonych produktów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata z poziomu zarządzania operacją, produkcją lub zakładem w branży produkcji opakowań z tworzyw sztucznych jest wymogiem koniecznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Nadzór nad terminową realizacją planu produkcyjnego, rozliczanie produkcji, optymalizacja kosztów produkcji
  • Udział w wdrażaniu nowych produktów
  • Wiedza z metod przetwarzania tworzyw sztucznych tj.: wtrysk, wytłaczanie z rozdmuchem, wtrysk z rozdmuchem
  • Znajomość budowy form wtryskowych, rozdmuchowych
  • Znajomość systemu ERP (SAP lub Comarch XL) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
Pracodawca oferuje:
  • Samochód służbowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dużą samodzielność i niezależność we wprowadzaniu zmian i pomysłów
  • Perspektywę długoterminowego zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392