Dyrektor Operacyjny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Weegree
4. 9. 2024

Dla naszego Klienta - firmy z branży farmaceutycznej - poszukujemy pracownika na stanowisko:

Dyrektor operacyjny

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę/B2B.
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Karta Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie codziennych operacji i zapewnienie, że firma działa efektywnie i skutecznie realizuje cele
  • Realizacja i egzekwowanie planów finansowych i budżetowych krótko i długofalowych oraz nadzór i wpływ na realizację planów rozwoju firmy (i inwestycji)
  • Udział w planowaniu potrzebnych zasobów (finansowych, ludzkich, kompetencyjnych)
  • Optymalizowanie procesów w firmie
  • Analiza i optymalizacja kosztów oraz wykorzystanie zasobów zabezpieczając realizację strategii firmowej
  • Planowanie obejmuje analizę rynku, identyfikację szans i zagrożeń oraz ustalanie priorytetów
  • Zapewnienie, że każdy etap planu jest realizowany zgodnie z harmonogramem co oznacza regularne monitorowanie postępów i dostosowywanie działań w razie potrzeb
  • Analiza efektywności prowadzonych działań w odniesieniu do rynku i konkurencji,
  • Dbanie o porozumienie wokół wspólnych celów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie: zarządzania biznesu, ekonomii lub pokrewnej
  • Minimum 10 lat na stanowiskach managerskich w tym 5 doświadczenia w zarządzaniu różnorodnymi obszarami firmy
  • Znajomość branży FMCG.
  • Umiejętność budowania skutecznych Zespołów i struktur
  • Wysoki poziom kompetencji managerskich i interpersonalnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych, złożonych projektów w tym wprowadzenie nowych produktów
  • Wysoki poziom umiejętności analizy danych, formułowania wniosków i podejmowania decyzji
  • Umiejętność zarządzania finansami i budżetami
  • Myślenie strategiczne
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie prowadzonej przez firmę działalności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomi minimum B2+

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544