Dyrektor Operacyjny
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Worklife Polska
16. 9. 2024

Szukamy doświadczonego i dynamicznego lidera na stanowisko Dyrektora Operacyjnego, który będzie odgrywać kluczową rolę w zarządzaniu i rozwijaniu naszej firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie decyzji strategicznych i operacyjnych, współpracę z kluczowymi działami oraz koordynowanie zespołu administracyjnego, aby zapewnić wysoką efektywność i skuteczność operacyjną.

Chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości rozwijającej się firmy? Jesteś osobą, która potrafi łączyć strategiczne myślenie z codziennym zarządzaniem? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje obowiązki

  • Podejmowanie decyzji operacyjnych i strategicznych związanych z funkcjonowaniem spółki
  • Współtworzenie i realizacja krótko- i długoterminowej strategii rozwoju firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • Planowanie budżetu oraz monitorowanie jego realizacji
  • Bieżąca kontrola wyników finansowych i identyfikacja obszarów do poprawy
  • Koordynowanie pracy członków zespołów, wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Analiza wyników operacyjnych oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę efektywności
  • Monitorowanie i wdrażanie zmian legislacyjnych, wpływających na funkcjonowanie firmy
  • Usprawnienie procesów dokumentacyjnych i wewnętrznych procedur operacyjnych
  • Współpraca z działem prawnym oraz nadzór nad finansami operacyjnymi
  • Nadzór nad procesem naliczenia wynagrodzeń, rozliczeniami z ZUS i US oraz zgodnością operacji z przepisami prawa

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w agencji pracy tymczasowej.
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu.
  • Praktyczna znajomość parametrów KPI oraz umiejętność zarządzania efektywnością operacyjną.
  • Doskonała znajomość aspektów prawnych dotyczących PT, UoP, UZ i zatrudniania obcokrajowców.
  • Proaktywne podejście do wdrażania innowacji w organizacji.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, poparte sukcesami w zarządzaniu zespołem.
  • Gospodarcze podejście do zarządzania operacyjnego i współzarządzania firmą.
  • Profesjonalizm, odpowiedzialność oraz orientacja na ciągłe doskonalenie procesów.
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

kontrakt B2B,

pełne wsparcie i wdrożenie do pracy

wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia, wspierające Twoje umięjętności i zaangażowanie,

szkolenia rozwijające Twoje kompetencje

wszystkie narzędzia potrzebne do pracy

samochód służbowy do prywatnego użytku

dzień wolny w dniu urodzin

cateringowe poniedziałki

☕ niekończącą się kawę

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567