Dyrektor Okręgu
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
Premium Consultants sp. Z oo
31. 5. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko – Dyrektora Okręgu.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój struktury sprzedaży;
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem (m.in. poprzez delegowanie, motywowanie, rozliczanie);
  • realizowanie przyjętych planów sprzedażowych w podległym okręgu;
  • monitorowanie i raportowanie wyników;
  • prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli handlowych;
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, preferowane usługi lub sprzedaż;
  • bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • doskonałe umiejętności interpersonalne;
  • bardzo dobrą organizację własnej pracy;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wdrożenie do przyszłych zadań
  • Przyjazna atmosfera wraz z integracją
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do sportu i kultury
  • Elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Premium Consultants Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiśniowa 38/4, 02-520 w celu odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i realizacji usługi. Szczegółowe informacje dotyczące zakresu i celów przetwarzania przez nas danych osobowych oraz uprawnień przysługujących osobom których dane dotyczą znajdują się na naszej polityce prywatności#J-18808-Ljbffr

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor finansowy Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor szkoły Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor artystyczny Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor kreatywny Gorzów Wielkopolski
  • Dyrektor handlowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080