Dyrektor Oddziału w branży elektrotechnicznej
  • Warszawa, ul. Połczyńska 95 A
mazowieckie, Warszawa, ul. Połczyńska 95 A, mazowieckie, Polska
Sonepar Polska sp. z o.o.
4. 10. 2024

W Sonepar Polska ciągle dążymy do rozwoju i umacniania naszej pozycji na rynku. Przez cały czas zwiększamy efektywność naszych działań i dbamy o dynamiczny rozwój. Przekonanie i wiara w to, co robimy towarzyszą nam ponad 30 lat, a to przekłada się na naszą pozycję lidera w branży.

Główny zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległej jednostki oraz zarządzanie zespołem pracowników;
  • Motywowanie i rozwijanie umiejętności pracowników;
  • Realizowanie planów i celów sprzedażowych dla oddziału;
  • Nadzorowanie procesów sprzedaży i obsługi klienta;
  • Nadzór nad działaniami operacyjnymi oddziału, w tym logistyką i magazynowaniem;
  • Kontrola kosztów i budżetu oddziału;
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług i produktów;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Dostawcami i Kluczowymi Klientami.

Oczekujemy:

  • Znajomości branży elektrotechnicznej, elektrycznej i/lub automatyki przemysłowej - jest to warunek konieczny;
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym lub oddziałem;
  • Wykształcenia wyższego, preferowane techniczne;
  • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta (usługi, produkty, B2B);
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia do pracy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie aktywności sportowej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388