Dyrektor Oddziału - rekrutacja online
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Globalnej firmy, o stabilnej pozycji na Polskim rynku, ukierunkowanej na rozwój, nagradzanego pracodawcy, stawiającego na różnorodność oraz zaangażowanie społeczne.

Aktualnie poszukujemy współpracowników do sieci sprzedaży na terenie całej Polski.

Dyrektor OddziałuMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • rozbudowa zespołu sprzedażowego;
  • zarządzanie pracą oddziału;
  • motywacja, dbałość o dobrą atmosferę pracy, zgodną z kulturą organizacyjną firmy;
  • realizacja celów biznesowych;
  • bezpośrednia współpraca z centralą firmy oraz innymi oddziałami.

Wymagania:

  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedażowym;
  • energia, pasja w działaniu;
  • przedsiębiorczość i biznesowe nastawienie;
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji;
  • wysoka kultura osobista, profesjonalizm;
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę,
  • profesjonalne wdrożenie: plan szkolenia, wsparcie mentora i trenera;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny bez limitów;
  • premie, wyjazdy zagraniczne i nagrody za wyjątkowe osiągnięcia;
  • konkurencyjne i atrakcyjne dla klientów produkty;
  • innowacyjne narzędzia.

  • Praca Gliwice
  • Dyrektor Gliwice
  • Dyrektor finansowy Gliwice
  • Dyrektor szkoły Gliwice
  • Dyrektor artystyczny Gliwice
  • Dyrektor kreatywny Gliwice
  • Dyrektor handlowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080