Dyrektor oddziału produkcyjnego
  • Kościerzyna
Kościerzyna, Kościerzyna, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Szukamy doświadczonej/ego i zaangażowanej/ego kandydatki/a na stanowisko Dyrektora Oddziału Produkcyjnego. Naszym klientem jest przedsiębiorstwo działające w obszarze przetwórstwa stali nierdzewnej i czarnej zajmujące się produkcją nisko seryjną specjalistycznego sprzętu z obszaru obronności.

Firma zlokalizowana w Kościerzynie, o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży i o dużej dojrzałości organizacyjnej. Jeśli świetnie odnajdujesz się w zarządzaniu produkcją, dobrze czujesz się w analizowaniu bieżących działań i szukaniu usprawnień i nie boisz się pracy z klientami i handlowcami – ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika produkcji/dyrektora oddziału produkcyjnego
  • doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi
  • dobra znajomość specyfiki produkcji oraz metod zarządzania i rozwiązywania problemów
  • kompetencje liderskie
  • doświadczenie w firmach z obszaru przetwarzania stali (preferencyjnie duży gabaryt)
  • doświadczenie biznesowe i umiejętność budowania oraz rozwijania zespołów
  • otwartość poznawcza, dobre zrozumienie zmienności produkcji
  • znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • znajomość MS office, szczególnie Excel
  • znajomość systemów zarządzania produkcją MES

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wsparcie i zaufanie ze strony zarządu firmy.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, zależny od doświadczenia i wyników.
  • Pakiet benefitów
  • Premię uznaniową uzależnioną od wyników
  • Możliwość aktywnego wpływu na rozwój oddziału i firmy jako całości.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny zespół.

Zadania

  • zarządzanie procesem produkcji (organizacja, planowanie i kontrola produkcji),
  • tworzenie, prowadzenie i nadzór nad niezbędną dokumentacją techniczną,
  • osiąganie założonych celów produkcyjnych, bieżące zarządzanie Oddziałem produkcyjnym (stal nierdzewna, czarna, galwanizernia) w sferze zapewnienia właściwej organizacji procesów wytwórczych, uwzględniającym wymogi ochrony środowiska, spraw związanych z gospodarką remontową, utrzymania pełnej sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych oraz zapewnienia niezbędnej dokumentacji technicznej dla potrzeb Oddziału,
  • zapewnienie oraz kontrolowanie wykonania planów produkcji pod względem ilościowym, jakościowym i asortymentowym,
  • nadzór nad poziomem jakości produkcji, podejmowanie i kierowanie działaniami w celu poprawy wyników jakościowych,
  • opracowywanie harmonogramów realizacji zadań produkcyjnych (oraz systemu ich kontroli) z uwzględnieniem wszystkich istotnych informacji związanych z funkcjonowaniem Oddziału,
  • nadzór nad rozliczaniem czasu pracy,
  • zapewnienie realizacji Polityki i Celów Jakości w podległym obszarze,
  • motywowanie, nadzorowanie i ocenianie podległego zespołu pracowników,
  • sporządzanie raportów o stanie zaawansowania procesów, a w przypadku zakłóceń w realizacji planu produkcji podejmowanie działań korygujących lub zapobiegawczych,
  • nadzorowanie sposobu organizacji stanowisk pracy i linii produkcyjnych, ocena ich ergonomii,
  • prowadzenie bieżącego porównania rzeczywistych i planowanych kosztów produkcji,
  • koordynowanie pracy podwykonawców,
  • nadzorowanie prac związanych z porządkiem na zewnątrz budynków na terenie Spółki,
  • nadzór nad procesami inwestycyjnymi,
  • podejmowanie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów oraz rozwijania współpracy z kluczowymi partnerami firmy, dbałość o wysoki poziom obsługi klienta, wizyty u kluczowych klientów,
  • negocjowanie warunków handlowych oraz umów,
  • rekrutacja oraz szkolenie pracowników,
  • nadzorowanie gospodarki magazynowej,
  • inne wynikające z działań wdrożonego zintegrowanego systemy zarządzania

  • Praca Kościerzyna
  • Kościerzyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322