Dyrektor Oddziału
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
Polskie Centrum Dachowe Sp. z o.o.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i zarządzanie strategicznymi aspektami działalności oddziału.
  • Planowanie i realizacja strategii sprzedażowej w celu osiągnięcia założonych celów.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz dostawcami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dobór i zarządzanie podległym zespołem.
  • Koordynacja pracy zespołu, motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów.
  • Zarządzanie sprzedażą na podległym rynku.
  • Zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.
  • Zarządzanie kosztami funkcjonowania oddziału.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz skuteczne rozwiązywanie problemów.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy podległym pracownikom.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży budowlanej.
  • Zdolności przywódcze i umiejętność motywowania zespołu.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych.
  • Dobra znajomość technik sprzedaży.
  • Umiejętność podejmowania decyzji, organizacji pracy własnej oraz wielozadaniowość.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość budowania oddziału od podstaw.
  • Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności.
  • Umowa o pracę.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Prowizyjny system wynagrodzeń.
  • Dofinansowanie do karty Multi Sport.
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Cykliczne spotkanie integracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • przyjacielska atmosfera

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnego i doświadczonego kandydata na stanowisko Dyrektora Oddziału, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie wszystkimi aspektami funkcjonowania oddziału firmy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kluczowy udział w rozwijaniu biznesu, utrzymywaniu relacji z klientami oraz zapewnianiu wysokiej jakości obsługi.

  • Praca Tychy
  • Dyrektor Tychy
  • Dyrektor handlowy Tychy
  • Dyrektor finansowy Tychy
  • Dyrektor szkoły Tychy
  • Dyrektor artystyczny Tychy
  • Dyrektor kreatywny Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862