Dyrektor Oddziału
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345611

Obowiązki

  1. Nadzoruje dochodzenie i egzekucję należności Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i Funduszu Alimentacyjnego w likwidacji.
  2. Nadzoruje ustalenie uprawnień i wypłatę świadczeń z ubezpieczenia społecznego.
  3. Nadzoruje ochronę danych osobowych i informacji niejawnych.
  4. Zarządza zasobami materialnymi i finansowymi oddziału.
  5. Reprezentuje oddział przed sądami powszechnymi i przed organami administracji rządowej i samorządowej.
  6. Organizuje procesy inwestycyjne w oddziale.
  7. Nadzoruje kontrolę płatników składek.
  8. Nadzoruje realizację zamówień publicznych w oddziale.
  9. Nadzoruje przygotowanie sprawozdań i planów finansowych z zakresu działania oddziału.
  10. Nadzoruje organizowanie procesu orzekania o niezdolności do pracy i prewencji rentowej.
  11. Kieruje podległymi pracownikami i komórkami organizacyjnymi.

Wymagania

Niezbędne:

  • wykształcenie wyższe
  • 5-letni staż pracy
  • powyżej 3 lat doświadczenia w kierowaniu
  • powyżej 4 lat doświadczenia w zarządzaniu

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (prawo, administracja, ubezpieczenia społeczne, ekonomia, zarządzanie)
  • studia podyplomowe (ubezpieczenia społeczne, zarządzanie)
  • minimum 2 lata pracy związanej z zarządzaniem samodzielną jednostką organizacyjną

Dodatkowe:

  • zorientowanie na realizację celów
  • zorientowanie na jakość
  • umiejętność współpracy i komunikacji
  • elastyczność
  • nastawienie na rozwój
  • umiejętność kierowania
  • umiejętność motywowania pracowników
  • dbanie o rozwój podległych pracowników
  • przywództwo
  • umiejętność zarządzania procesowego

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie i wymagane doświadczenie zawodowe
  • świadectwa pracy dokumentujące wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia - w przypadku pozostawania w stosunku pracy
  • odręcznie podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych oraz oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa popełnione z winy umyślnej,
  • odręcznie podpisane oświadczenie, że kandydat nie podlega wpisowi do rejestru prowadzonego przez Główną Komisję Orzekającą na podstawie art. 188 ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych.