Dyrektor Oddziału
  • Kraków, ul. Włóczków 7
małopolskie, Kraków, ul. Włóczków 7, małopolskie, Polska
IT Step Academy
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Międzynarodowa Akademia Komputerowa STEP IT Academy w Krakowie poszukuje dyrektora oddziału.

Opis stanowiska
  • Zarządzanie oddziałem (organizacja, planowanie, kontrola);
  • Zachowanie wartości firmy;
  • Budowanie i wspieranie zespołu;
  • Opieka nad kursantami i kadrą pracowniczą;
  • Funkcje reprezentacyjne;
  • Współpraca z Działem Sprzedaży, Działem Nauczania;
  • Raportowanie wyników i ustalanie  planu dalszych działań dotyczących wizji i celu organizacji;
  • Zapewnienie ciągłości świadczonych przez Akademię usług szkoleniowych;
  • Ustanawianie i utrzymywanie standardów, metodologii i najlepszych praktyk zarządzania oddziałem;

Wymagania
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego i polskiego;
  • Oficjalne zezwolenie na pracę w Polsce, obywatelstwo lub zezwolenie na pobyt;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu firmą/oddziałem/własnym projektem;
  • Mile widziane doświadczenie w otwieraniu i zarządzaniu firmą od podstaw;
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem (min. 1 rok);
  • Umiejętność efektywnego tworzenia zespołu, zarządzania nim, nauczania, rozwoju, motywowania;
  • Znajomość i rozumienie głównych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej (zarządzanie, finanse, marketing/sprzedaż, HRM);

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie na rozwijającym się rynku;
  • Niezależne stanowisko;
  • Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy – wynagrodzenie miesięczne + premie od wyników;
  • Komfortowe warunki pracy – kawa, herbata, brak dresscode’u;
  • Perspektywę rozwoju;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Wynagrodzenie brutto (Umowa: B2B) : 6 000zł - 7 000zł;

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055