Dyrektor Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Dla naszego Klienta, firmy farmaceutycznej, której siedziba znajduje się w Warszawie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Dyrektor Marketingu.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem marketingu w farmacji.
  • Znajomość narzędzi i strategii marketingowych; doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów na rynek.
  • Umiejętność planowania i implementacji działań marketingowych.
  • Umiejętności prezentacyjne i perswazyjne we współpracy z Działem Sprzedaży.
  • Analityczne myślenie i umiejętność interpretacji danych.
  • Umiejętność tworzenia kampanii reklamowych w szczególności OTC.
  • Kreatywność i zdolność do generowania nowych pomysłów.
  • Doskonała komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność delegowania i monitorowania zadań.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane marketing, zarządzanie).
  • Ukończony- CIM ( Chartered Institute of Marketing ) będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( min. B2 ).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Omnichannel / Multichannel.
  • Posiadanie własnych pomysłów i inicjatywy w działaniu.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów marketingowych.
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów na rynek OTC/RX.

Zadania:
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy.
  • Zarządzanie budżetem marketingowym.
  • Monitorowanie wyników działań marketingowych i analiza efektywności.
  • Tworzenie i nadzorowanie kampanii reklamowych online i offline.
  • Koordynacja działań zespołu marketingowego.
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi.
  • Analiza rynku i konkurencji oraz identyfikacja nowych trendów.
  • Planowanie i organizacja wydarzeń marketingowych.
  • Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących działań marketingowych.
  • Kreowanie i utrzymywanie wizerunku firmy.
  • Współpraca z Działem BD i Rejestracji.

Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy; system benefitów; premię roczną.
  • Możliwość rozwoju, finansowanie nauki.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544