Dyrektor logistyki
  • Poznań
dyrektor logistyki
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Jeśli zarządzałeś/aś działem logistyki w firmie produkcyjnej, znasz procesy w wewnętrznych centrach dystrybucji, jesteś doświadczonym liderem - zapraszamy do aplikowania!

Dla firmy z branży technicznej, producenta i lidera w swojej branży poszukujemy doświadczonych kandydatów do prowadzenia działu logistyki.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka lub profil techniczny)
  • min. 5 letnie doświadczenie w roli Dyrektora Logistyki w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu wewnętrznym centrum dystrybucji - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • doświadczenie w pracy z międzynarodowymi operatorami logistycznymi
  • znajomość procesu S&OP ora umiejętność monitorowania realizacji planów produkcyjnych i prognoz sprzedażowych
  • kompetencje zarządcze w zakresie zarządzania zespołem, podejmowania decyzji i kształtowania strategii działu
  • znajomość j.angielskiego min. B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • strategiczną i decyzyjną rolę w strukturze firmy produkcyjnej z branży technicznej
  • opieka medyczna
  • dofinansowanie do szkoleń
  • karta sportowa
  • zniżki na produkty firmy
  • wyprawka szkolna
  • dofinansowanie do Świąt Bożegonarodzenia
  • praca 100% stacjonarnie w firmie

Zadania

  • zarządzanie obszarem logistyki dystrybucyjnej (własne CD), produkcyjnej oraz transportu
  • koordynacja i zarządzanie procesami logistycznymi dla klientów krajowych i zagranicznych
  • wdrażanie działań usprawniających, doskonalących i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do pracy działy
  • optymalizacja procesów transportowych - nadzór nad działaniami i wdrażanie ich do firmy
  • przygotowanie i realizacja budżetu obszaru logistyki, optymalizacja kosztów, realizacja celów biznesowych
  • współudział i wsparcie w procesie S&OP oraz innych kluczowych projektach
  • wdrażanie najwyższych standardów pracy
  • zarządzanie zespołem

  • Praca Poznań
  • Logistyk Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370