Dyrektor Kontraktu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze projektów kubaturowych,
  • Nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa budowy,
  • Aktywnie uczestnictwo w procesie pozyskania projektów,
  • Planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji,
  • Koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi,
  • Bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu,
  • Poszukiwanie i dobór podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu,
  • Negocjowanie umów z Podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług,
  • Reprezentowanie Spółki przed inwestorami i osobami przez niego wskazanymi oraz przedstawicielami właściwych urzędów podczas realizacji całego kontraktu,
  • Zarządzanie zespołem, delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • Doświadczenie w budownictwie kubaturowym (warunek konieczny),
  • Umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji,
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku inwestorów, dostawców materiałów i usług budowlanych,
  • Posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych,
  • Znajomość Prawa Zamówień Publicznych,
  • Zaangażowanie, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Platforma szkoleniowa do języka angielskiego
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713