Dyrektor Jakości
  • Lębork
Lębork, Lębork, Pomeranian Voivodeship, Polska
Goldman Recruitment
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Lębork

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży food poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora Jakości.

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie jakości w fabryce — doradzanie zarządowi firmy w sprawach jakości i branie udziału w ogólnym zarządzaniu firmą poprzez aktywne uczestnictwo w spotkaniach kierownictwa; inicjowanie i wspieranie udoskonalenia w procesie zarządzania jakością w celu osiągnięcia najlepszych światowych praktyk w tym zakresie,
  • zapewnienie bezpieczeństwa żywności — zapewnienie odpowiednich warunków produkcji pozwalających na wyprodukowanie bezpiecznej żywności,
  • kontrola jakości — współpraca z firmami macierzystymi i siostrzanymi za granicą w zakresie umacniania standardów jakościowych. Udział w wyznaczaniu tych standardów oraz zapewnienie utrzymania określonych standardów jakości,
  • współpraca z klientem zewnętrznym i wewnętrznym w zakresie standardów jakości, bezpieczeństwa zdrowotnego dystrybuowanych wyrobów oraz przy wdrażaniu nowych produktów; współpraca z klientami w celu optymalnego spełnienia ich wymagań dotyczących jakości i wypracowania optymalnych korzyści,
  • organizowanie pracy zespołu — kontrola nad działem zapewnienia jakości, dbałość o wydajność pracowników, szkolenia, motywację oraz rozwój potencjału
  • zarządzanie informacją z rynku dotyczącą jakości produktów,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych związanych z jakością i bezpieczeństwem produkcji,
  • planowanie i zarządzanie budżetem działu.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku — min. 7- 10 lat doświadczenia,
  • studia wyższe — technologia żywności lub pokrewne,
  • wiedza i doświadczenie technologiczne oraz wiedza i doświadczenie w zakresie prawodawstwa żywnościowego i systemów jakości,
  • język angielski — poziom zaawansowany.

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • samochód służbowy z kartą paliwową,
  • bogaty pakiet benefitów dodatkowych,
  • możliwość realnego wpływu na kształtowanie polityki jakościowej firmy,
  • wyzwania zawodowe,
  • pracę u lidera w branży.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przesyłając zgłoszenie aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, którego dotyczy ta aplikacja prowadzonego przez Goldman Recruitment Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 17, 00-480 Warszawa (KRS: 0000948987) („Administrator”). Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale konieczne dla przeprowadzenia danego procesu rekrutacyjnego. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie, jednak w takim wypadku przetwarzanie Twoich danych przed cofnięciem zgody będzie zgodne z prawem.

  • Praca Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862