Dyrektor IT
  • Kórnik
dyrektor IT
Kórnik, Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dla naszego klienta poszukujemy Dyrektora IT.

Oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w środowisku SAP
  • wiedza na temat cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem
  • doświadczenie w wdrażaniu rozwiązań informatycznych optymalizujących procesy biznesowe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie kwartalne oraz premie od wyników firmy
  • prywatna opieka zdrowotna
  • karta sportowa
  • praca stacjonarna
  • dofinansowanie do szkoleń
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatki na Święta Bożego Narodzenia
  • wyprawka szkolna
  • parking dla pracowników

Zadania

  • odpowiedzialność za całościowy i kompleksowy nadzór nad systemami i infrastrukturą IT w firmie, zapewniający spełnienie wymagań biznesowych regulacyjnych i bezpieczeństwa
  • przygotowanie i realizacja planu inwestycyjnego w zakresie technicznym (sprzęt, oprogramowanie, infrastruktura)
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych i danych firmy
  • nadzór nad ciągłością działania oraz pełnienie kluczowej roli w realizacji zadań związanych z analizą danych i projektami związanymi ze sztuczną inteligencją
  • budowanie długoterminowej strategii cyfryzacji przedsiębiorstwa
  • zarządzanie podległym zespołem IT, rozliczanie ze zlecanych zadań, rozwój wewnętrznego zespołu
  • nawiązanie i utrzymanie relacji z dostawcami i partnerami w celu optymalizacji wydajności i funkcjonowania infrastruktury IT

  • Praca Kórnik
  • Kórnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584