Dyrektor IT
  • Poznań
Dyrektor IT
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Dla naszego Klienta szukamy osoby, która dołączy do zespołu w roli Dyrektora IT.

Jest to firma produkcyjna z siedzibą w okolicach Poznania. Jest to polska firma ze stabilną pozycją na rynku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz wysokiej jakości produktów firma zyskała uznanie na polskim i międzynarodowych rynkach.

Nasza rekrutacja jest bezpośrednim wynikiem rozwoju organizacji i potrzebą wsparcia zespołu zarządzającego.

Oczekujemy

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT,
  • znajomość i doświadczenie w pracy w środowisku SAP,
  • doświadczenie i wiedza w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz zarządzania ryzykiem,
  • doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych,
  • wiedza za zakresu rozwoju AI,
  • nastawienie na optymalizację procesów biznesowych,
  • odpowiedzialność za podejmowane decyzję i nastawienie na współpracę,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • prawo jazdy kat. B.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie kwartalne oraz premie od wyników finansowych firmy,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • przyjazne i wspierające środowisko pracy,
  • możliwość wpływu na kształt stosowanych rozwiązań i budowanie zespołu,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy (okolice Poznania),
  • wsparcie w rozwoju pracownika - dofinansowanie do szkoleń i kursów językowych,
  • parking dla pracowników,

Zadania

  • odpowiedzialność za nadzór nad systemami i infrastrukturą IT w firmie, zapewniający spełnienie wymagań biznesowych regulacyjnych i bezpieczeństwa,
  • przygotowanie i realizacja planu inwestycyjnego w zakresie technicznym (sprzęt, oprogramowanie, infrastruktura),
  • zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych i danych firmy,
  • nadzór nad ciągłością działania oraz pełnienie kluczowej roli w realizacji zadań związanych z analizą danych,
  • koordynacja projektów związanymi ze sztuczną inteligencją,
  • budowanie długoterminowej strategii cyfryzacji przedsiębiorstwa,
  • zarządzanie i rozwój wewnętrznego zespołu IT,
  • nawiązanie i utrzymanie relacji z dostawcami i partnerami,
  • nadzór nad funkcjonowaniem infrastruktury IT.

  • Praca Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392