DYREKTOR INSTYTUCJI GOSPODARKI BUDŻETOWEJ „CENTRUM USŁUG LOGISTYCZNYCH
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do głównych obowiązków dyrektora instytucji gospodarki budżetowej „Centrum Usług Logistycznych” należy w szczególności:

  • zarządzanie Centrum Usług Logistycznych,
  • prowadzenie działalności gospodarczej zgodnie z zasadami racjonalnej gospodarki i rachunku ekonomicznego,
  • rozwijanie oferty turystyczno-hotelarskiej,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług przez Centrum Usług Logistycznych,
  • reprezentowanie Centrum Usług Logistycznych na zewnątrz, w tym zawieranie umów i składanie oświadczeń woli,
  • przygotowywanie projektu rocznego planu finansowego,
  • sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych,
  • gospodarowanie majątkiem rzeczowym i obrotowym Centrum Usług Logistycznych,
  • organizacja i prowadzenie kontroli wewnętrznej i zarządczej,
  • prowadzenie polityki zatrudnienia i wynagradzania,
  • wykonywanie czynności w sprawach z zakresu prawa pracy w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 i z 2024 r. poz. 878),
  • przygotowanie i nadanie regulaminu organizacyjnego, regulaminu pracy, zasad polityki rachunkowości oraz innych dokumentów niezbędnych do funkcjonowania Centrum Usług Logistycznych,
  • przygotowanie strategii działania Centrum Usług Logistycznych,
  • informowanie Komendanta Głównego Policji o zamierzeniach lub zdarzeniach mogących mieć znaczący wpływ na działalność lub wyniki ekonomiczne Centrum Usług Logistycznych.

WYMAGANIA:

Do konkursu mogą przystąpić osoby posiadające:

  • wykształcenie wyższe magisterskie,
  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w: podmiocie gospodarczym o profilu usługowym lub turystyczno – hotelarskim lub administracji publicznej lub administracji samorządowej,
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • znajomość przepisów dotyczących rachunkowości, finansów publicznych, zamówień publicznych, gospodarki nieruchomościami i prawa pracy,
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania i marketingu oraz sprzedaży,
  • umiejętność planowania kompleksowego i strategicznego rozwoju firmy (w tym planowanie i budżetowanie inwestycji i remontów),
  • umiejętność zarządzania personelem, pracy w zespole, nawiązywania kontaktów, argumentowania, prowadzenia negocjacji, rozwiązywania problemów, pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie praktyczna wiedza z zakresu tworzenia lub restrukturyzacji podmiotów gospodarczych, jak również doświadczenie w spółkach prawa handlowego na stanowisku dyrektora handlowego lub ekonomicznego lub członka zarządu.

W Centrum Usług Logistycznych nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia

22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.

Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.

OFERUJEMY:

Zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o składanie ofert zawierających:

  • list motywacyjny,
  • życiorys, ze szczególnym uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania w zakresie doświadczenia zawodowego,
  • oświadczenie o nienaruszeniu dyscypliny finansów publicznych,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem orzekającym zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych w urzędach organów władzy publicznej lub pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji

    o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później,
  • koncepcję funkcjonowania i rozwoju instytucji gospodarki budżetowej pod nazwą „Centrum Usług Logistycznych” (do 4 stron formatu A4).

Oferty, z podaniem danych kontaktowych, należy przesłać w terminie do 16 października 2024 r.

  • W formie papierowej:

za pośrednictwem operatora pocztowego na adres:

Komenda Główna Policji

Biuro Kadr i Organizacji Policji

ul. Puławska 148/150

02-624 Warszawa

lub

osobiście w Komendzie Głównej Policji (biuro przepustek, pn.- pt. w godzinach 8.15 -16.15).

  • W formie elektronicznej poprzez:

Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (e-PUAP)

lub

pocztę elektroniczną na adres e-mail: nabory.kgp@policja.gov.pl

z dopiskiem: Konkurs na stanowisko dyrektora CUL.

O terminie i miejscu konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

Materiały niezbędne do opracowania koncepcji można uzyskać w Biurze Finansów Komendy Głównej Policji ul. Domaniewska 36/38 w Warszawie. Do kontaktów w tej sprawie upoważniona jest: Pani Anna Cymerman (anna.cymerman@policja.gov.pl, tel. 72 127 71).

W konkursie przewidziano następujące techniki i metody selekcji:

- weryfikację ofert pod kątem spełnienia wymagań formalnych,

- analizę ofert spełniających wymagania formalne i ocenę koncepcji funkcjonowania i rozwoju CUL,

- rozmowę kwalifikacyjną.

Po przeprowadzeniu rekrutacji, wyłoniony kandydat na stanowisko dyrektora Centrum Usług Logistycznych, zobowiązany jest do złożenia zaświadczenia o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, wydanego przez Krajowy Rejestr Sądowy oraz przedłożenia do wglądu oryginałów dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego.

W przypadku posiadania dyplomu studiów wyższych z uczelni zagranicznej, kandydat dołącza do oferty kopię potwierdzenia uznania dyplomu przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub nostryfikacji dyplomu oraz tłumaczenie poświadczone przez tłumacza przysięgłego. Informacje dotyczące uznawalności dyplomów zamieszczone są na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Oświadczenia muszą być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata oraz datą ich sporządzenia.

Oferty, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz złożone/przesłane po terminie, nie będą rozpatrywane.

Komendant Główny Policji zastrzega, że postępowanie konkursowe może zostać unieważnione na każdym etapie postępowania bez podawania przyczyny. Osoby, które złożyły oferty zostaną poinformowane o unieważnieniu konkursu. Postępowanie konkursowe może zakończyć się bez wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Usług Logistycznych.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Pracownik instytucji kultury Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838