Dyrektor Hotelu
  • Górzno
Górzno, Górzno, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Zakres obowiązków

Zarządzanie potencjałem ludzkim ;Tworzenie elastycznych grafików pracy ; Dbałość o Ośrodek Wypoczynkowy ; Kreatywne pozyskiwanie klientów B2B i nawiązywanie długoterminowych relacji z klientami ; Organizacja wydarzeń kulturalnych na terenie ośrodka ; Współpraca z Zarządem spółki ; Przygotowywanie zestawień i sprawozdań z działalności ośrodka ;Ścisła współpraca z Szefem Kuchni oraz pozostałą kadrą ośrodka ;

Wymagania

Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ;Kreatywność i zaangażowanie ; Minimum 5 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej ;Mile widziane wykształcenie wyższe - kierunkowe pod kątem: hotelarstwa, gastronomii lub zarządzania (nie jest to wymóg konieczny) ; Dobra organizacja czasu pracy ; Umiejętność pracy z ludźmi i dobra komunikacja ; Gotowość do nienormowego czasu pracy (praca również w weekendy i popołudniami)  ;

Oferujemy

Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie ; Praca w jednym z najpiękniejszych miejsc pracy w Kujawsko-Pomorskim ; Elastyczne godziny pracy ; Możliwość rozwoju zawodowego ; Możliwość kształtowania wizerunku i obrazu ośrodka ; Praca w której z pewnością nie będziesz się nudzić :)

  • Praca Górzno
  • Górzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851