Dyrektor handlowy /Project Manager ( branża Medyczna)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Opix
19. 9. 2024

Do bardzo dobrze prosperującej i znanej Firmy z branży medycznej poszukiwany jest Dyrektor Handlowy -Project Manager
Zakres obowiązków:
- zarządzanie zespołem co najmniej kilku osób w firmie ,
- aktywne uczestniczenie w opracowywaniu nowych produktów/ usług i wprowadzanie ich na rynek (poparte referencjami),
- znać zasady budowania i zarządzania sieci dystrybucji/ sieci partnerskiej,
- rozumieć nowoczesny marketing, standardy zarządzania projektami oraz potwierdzone te kompetencje konkretnymi osiągnięciami,
- posiadać umiejętności: planowania strategicznego, organizowania pracy zespołowej, prowadzenia negocjacji,
- ukończone studia wyższe w zakresie medycznym
- znajomość biegła języka niemieckiego-warunek konieczny,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na poziomie zarządu firmy.
Nasze wymagania
*Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży
*Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: medycyna
*Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
*Umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych.
*Silne zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji.
*Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i motywowaniu pracowników.
To oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników.
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Szkolenia i programy rozwojowe.
Samochód służbowy
Telefon ,laptop

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584