Dyrektor handlowy (branża TSL)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Loginex Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez podległy dział handlowy oraz własną aktywność,
  • Tworzenie, realizowanie oraz koordynowanie strategii biznesowej skoncentrowanej na rozwoju firmy i wynikach sprzedażowych,
  • Rozbudowa zespołu handlowego poprzez jego rekrutację, wdrażanie oraz organizację i weryfikację pracy,
  • Budowanie i utrzymywanie stałych długofalowych relacji z klientami,
  • Obserwacja i analiza działań konkurencji, pozyskiwanie informacji o zmianach w otoczeniu rynkowym,
  • Współpraca z obszarem operacyjnym firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów,
  • Kreowanie oraz dobór odpowiednich działań handlowo – marketingowych w celu maksymalizacji wyników sprzedażowych i poprawy wskaźników rentowności Przedsiębiorstwa,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz uczestnictwo w przygotowywaniu kontraktów,
  • Godne reprezentowanie firmy na spotkaniach branżowych i targach,
  • Bieżąca współpraca z Zarządem firmy.

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii sprzedaży usług transportu drogowego,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem handlowym w branży transportowo - spedycyjnej,
  • Szeroka wiedza w zakresie branży TSL, zwłaszcza w zakresie usług transportu drogowego (mile widziana wiedza w zakresie transportu morskiego/ kolejowego lub lotniczego),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem drogowym i spedycją,
  • Swobodna umiejętność komunikowania się w języku angielskim (znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem),
  • Wysoka motywacja oraz przedsiębiorczość,
  • Orientacja na realizację celów,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem,
  • Kreowanie własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy oraz szybką ścieżkę decyzyjną,
  • Bezpośrednia współpraca z otwartym Zarządem,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103