Dyrektor Handlowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Arche Consulting
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • kierowanie i zarządzanie działem sprzedaży,
  • tworzenie strategii handlowej i nadzór nad procesami handlowymi,
  • współtworzenie i implementacja strategii firmy w obszarze handlu,
  • opracowywanie i nadzór nad planem sprzedaży oraz tworzenie, monitorowanie i ocenianie wskaźników wydajności,
  • negocjowanie warunków umów handlowych,
  • budowanie relacji z partnerami biznesowymi oraz stałe monitorowanie rynku i konkurencji,
  • współpraca z zarządem i innymi działami organizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, skupione w obszarze elektrotechniki,
  • około 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość rynku elektrotechnicznego i energetycznego,
  • zaawansowane umiejętności analizy, planowania i koordynowania działań,
  • odpowiedzialność i orientacja na cel, jakość oraz efektywność, z naciskiem na osiąganie wyników i realizację planów sprzedażowych,
  • umiejętność zarządzania procesami sprzedażowymi i ofertowymi,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • system premiowy,
  • wysoką autonomię w wykonywaniu obowiązków - szansę na realizację własnych pomysłów, wprowadzanie ulepszeń i optymalizację procesów.

  • Praca Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Dyrektor Łódź
  • Dyrektor finansowy Łódź
  • Dyrektor szkoły Łódź
  • Dyrektor artystyczny Łódź
  • Dyrektor kreatywny Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584