Dyrektor Handlowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Obowiązki

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji biznesowych z klientami
  • realizacja zadań handlowych zgodnie ze strategią firmy
  • poszukiwanie inwestorów na rynku budowlanym z obszaru województwa podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego
  • pozyskiwanie zleceń dotyczących wykonywania usług budowlanych
  • nadzór nad przygotowywaniem umów i ich koordynacja
  • negocjowanie warunków współpracy
  • współpraca z Dyrektorem Oddziału i zespołem wykonawczym
  • systematyczna analiza rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – techniczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z działalnością budownictwa ogólnego
  • preferowana znajomość rynku budowlanego oraz dostawców oraz podwykonawców
  • umiejętność zarządzania procesami sprzedaży i ofertowania
  • nastawienie na realizację celów, konsekwencja i odpowiedzialność w działaniu
  • umiejętność efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności analizy i planowania
  • znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz umiejętność prezentacji
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na powierzonym terenie
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, realizującej duże kontrakty w kraju i za granicą
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Dyrektor Rzeszów
  • Dyrektor finansowy Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Dyrektor artystyczny Rzeszów
  • Dyrektor kreatywny Rzeszów
  • Przedstawiciel handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045