Dyrektor Hali Sprzedaży - PROGRAM ROZWOJOWY
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Selgros PL Sp. z o.o.
6. 6. 2024

738

Obowiązki

  • #Dołącz do naszego programu rozwojowego!
  • Jesteś na początku swojej drogi zawodowej i chcesz dalej się rozwijać?
  • Nie masz dużego doświadczenia w handlu detalicznym, a chcesz w przyszłości objąć stanowisko wyższego szczebla?

Wymagania

  • #Dołącz do nas, jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega:
  • nadzór nad działaniami operacyjnymi prowadzonymi w hali sprzedaży,
  • proces sprzedaży w handlu wielkopowierzchniowym,
  • rozwój sprzedaży,
  • analiza wyników sprzedażowych,
  • prowadzenie kontroli i zapewnienie realizacji celów finansowych oraz sprzedażowych,
  • nadzór nad infrastrukturą i bezpieczeństwem w hali sprzedaży,
  • zarządzanie dużym zespołem Pracowników.

Oferujemy

Źródło: Selgros/Praca

  • Praca Kraków
  • Dyrektor Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Dyrektor finansowy Kraków
  • Dyrektor szkoły Kraków
  • Dyrektor artystyczny Kraków
  • Dyrektor kreatywny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914