Dyrektor Gastronomii
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
8. 4. 2024
Informacje o stanowisku

DYREKTOR GASTRONOMII W HOTELU
Dla naszego klienta, znanej sieci hoteli resortowych, poszukujemy kandydatek_kandydatów na stanowisko Dyrektor Gastronomii.
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie gastronomią hotelową (restauracje, bar, kawiarnie, punkty sezonowe)
  • planowanie, organizowanie i kontrola pracy podległego personelu
  • nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i zaopatrzeniem magazynów, kuchni, restauracji, barów pod względem merytorycznym (wykonywanie pracy) oraz formalnym (prowadzenie dokumentacji, rozliczenia finansowe i materiałowe)
  • promocja oferty gastronomicznej hotelu w celu zwiększania wartości sprzedaży
  • optymalizacja oferty i kosztów
  • stosowanie oprogramowania komputerowego gastronomii
  • kontakt z Gośćmi, dbałość o jakość oferty i obsługi
  • uczestnictwo w ważnych imprezach grupowych
  • nadzór nad gospodarką magazynową artykułów spożywczych i wyposażenia w Dziale
  • Gastronomii
  • uczestnictwo w spotkaniach kierownictwa Hotelu
  • współpraca z koordynatorami imprez grupowych z ramienia Działu Marketingu

Oczekiwania związane z tą rolą:
  • Doświadczenie w zarządzaniu gastronomią w hotelu resortowym
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Firma oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075