Dyrektor Finansowy - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Wysogotowie, poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego.

Dyrektor FinansowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie zespołami obejmującymi: kontroling, księgowość, finanse i IT
  • Aktywny udział w procesie budżetowania i raportowania
  • Pozyskiwanie/utrzymanie finansowania oraz odpowiedzialność za płynność finansową firmy
  • Nadzór na sprawozdawczością finansową oraz podatkami
  • Opracowywanie raportów i analiz wyników finansowych i operacyjnych
  • Bieżąca analiza cash flow i wydatków inwestycyjnych
  • Analiza rentowności sprzedawanych produktów, kosztów produkcji oraz kalkulacja kosztów produktów
  • Współpraca z interesariuszami zewnętrznymi (banki, firmy leasingowe, brokerzy ubezpieczeniowi, audyt, doradcy podatkowi itp.)

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w co najmniej średnim przedsiębiorstwie (preferowane firmy produkcyjne)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w obszarze sprawozdawczości zarządczej i kontrolingu
  • Umiejętności analityczne i ukierunkowanie na standaryzację i optymalizację procesów operacyjnych
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Nastawienie na cel oraz wsparcie biznesu
  • Mile widziane – uczestnictwo we wdrażaniu systemu klasy ERP
  • Praca stacjonarna w Wysogotowie

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie posiłów, zniżki na produkty firmowe, nauka j. angielskiegio, świeże owoce w biurze, itp.)
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Pracę w międzynarodych strukturach
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Dużą swobodę działania oraz realny wpływ na biznes
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę w stabilnej, ale zarazem prężnie rozwojającej się firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku

  • Praca Poznań
  • Dyrektor finansowy Poznań
  • Dyrektor Poznań
  • Doradca finansowy Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Pośrednik finansowy Poznań
  • Dyrektor handlowy Poznań
  • Dyrektor szkoły Poznań
  • Dyrektor artystyczny Poznań
  • Dyrektor kreatywny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584