Dyrektor Finansowy / Kontroler Finansowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
HAYS
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Katowice
NR REF.: 1186174

Dla naszego Klienta – stabilnej, rozwijającej się firmy handlowo-usługowej, posiadającej swój oddział w Katowicach, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Finansowego / Kontrolera Finansowego.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań finansowych firmy oraz wsparcie Zarządu w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Do jej zadań będzie należało:

  • Zarządzanie i kontrola nad wszystkimi aspektami finansowymi firmy
  • Opracowywanie i realizacja strategii finansowej
  • Nadzór nad restrukturyzacją spółek
  • Przygotowywanie raportów finansowych i analiz
  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi (cashflow) i współpraca z bankami
  • Zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi i finansowymi
  • Kontrola budżetu i monitorowanie wydatków
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i audytorami

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w firmie handlowej, produkcyjnej),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe: finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • Znajomość specyfiki spółek giełdowych i grup kapitałowych,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność zarządzania restrukturyzacją spółek,
  • Dobra znajomość kwestii podatkowych,
  • Doświadczenie we współpracy z bankami i zarządzaniu cashflow
  • Doskonałe umiejętności analityczne i komunikacyjne.

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe benefity.
 Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Analityk finansowy Katowice
  • Pośrednik finansowy Katowice
  • Kontroler Katowice
  • Dyrektor Katowice
  • Kontroler jakości Katowice
  • Kontroler biletów Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064