Dyrektor finansowy (CFO)
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Ippon Group Sp. z o.o.
2. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie budżetów, prognoz i kalkulacji, kontrola realizacji, analiza odchyleń,
  • sporządzanie cash flow spółek i inwestycji, kontrola realizacji, analiza odchyleń,
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zarządzanie oraz optymalizacja cash flow,
  • organizację i prowadzenie sprawozdawczości finansowej spółek,
  • • czynny udział w budowaniu strategii firmy
  • pozyskiwanie kapitału zewnętrznego na rozwój Ippon Group,
  • współpraca z bankami, pozyskiwanie kredytów dla spółek,
  • analiza wszystkich procesów w przedsiębiorstwie pod kątem finansowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień,
  • utrzymywanie relacji z instytucjami finansowymi, audytorem oraz organami podatkowymi,
  • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym,
  • przygotowanie dodatkowych analiz, kluczowych dla procesu zarządzania firmą,
  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę rentowności
  • wspomaganie procesów decyzyjnych w firmie,
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Zarząd,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe obszarze finansów w tym 4-letnie na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w planowaniu finansowym, sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej,
  • budżetowaniu, zarządzaniu kosztami,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z bankami oraz z inwestorami,
  • doskonała znajomość zasad kontrolingu i zarządzania płynnością finansową
  • znajomość programu Excel oraz systemów finansowo-księgowych, systemów typu ERP w stopniu zaawansowanym,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne - wyciąganie wniosków i prezentowanie rozwiązań na poziomie
  • zarządczym,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, dokładność, skrupulatność, systematyczność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność efektywnego działania w sytuacjach stresowych,
  • preferowane prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie ukierunkowane na wieloletnią współpracę
  • Wsparcie rozwoju zawodowego, w tym także bezpłatny pakiet szkoleń
  • Prace w ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość awansu zawodowego.

  • Praca Olsztyn
  • Dyrektor finansowy Olsztyn
  • Dyrektor Olsztyn
  • Doradca finansowy Olsztyn
  • Analityk finansowy Olsztyn
  • Pośrednik finansowy Olsztyn
  • Dyrektor szkoły Olsztyn
  • Dyrektor artystyczny Olsztyn
  • Dyrektor kreatywny Olsztyn
  • Dyrektor handlowy Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080