Dyrektor Finansowy
  • Rzeszów
Rzeszów
Grh Polska
25. 5. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:

• Nadzór nad działem księgowym

• Nadzór nad przepływami finansowymi i prognozowanie finansowe

• Kontrola i audyt wewnętrzny

• Zarządzanie ryzykiem finansowym i dbanie o interesy firmy, kontrola operacji finansowych i gospodarczych

• Nadzór nad zgodnością z przepisami prawa i standardami rachunkowości

• Przygotowywanie raportów i sprawozdań, tworzenie planów kont

• Współpraca z bankami

• Opracowanie i wdrażanie strategii finansowej

• Opracowywanie raportów finansowych, w tym bilansów, rachunków zysków i strat oraz raportów cash flow

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w obszarze finansów i księgowości, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem

• Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz prawa handlowego

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, księgowość, finanse)

• Znajomość programów Optima, Comarch ERP

• Umiejętność przeprowadzania wszechstronnych analiz biznesowych dotyczących wpływu podejmowanych decyzji inwestycyjnych na funkcjonowanie przedsiębiorstwa

• Znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie miesięczne w przedziale 20 000 - 30 000 zł brutto

• Pakiet medyczny

• Kartę multisport

• Ubezpieczenie na życie

• Udział w akcjach społecznych i inne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Rzeszów
  • Dyrektor finansowy Rzeszów
  • Dyrektor Rzeszów
  • Pośrednik finansowy Rzeszów
  • Doradca finansowy Rzeszów
  • Analityk finansowy Rzeszów
  • Dyrektor szkoły Rzeszów
  • Dyrektor artystyczny Rzeszów
  • Dyrektor kreatywny Rzeszów
  • Dyrektor handlowy Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080